MANUÁL PRO STANICE MĚŘENÍ EMISÍ - VÍCE INFORMACÍ ZDEPROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA VOZŮ NA ETHANOL - VÍCE INFORMACÍ ZDE

   
 

  DEN AUTODIAGNOSTIKY 20174 9.10.2017
  v Přerově, 1. prosince , od 9:00
 

Jubilejní 10. ročník Česko-slovenské konference o autodiagnostice a emisní legislativě.

Vážení přátelé, vážení kolegové, zveme Vás na den „D“ roku 2017. Čekají na Vás nejčerstvější informace o aktuálních změnách v metodice a legislativě měření emisí platné pro rok 2018, hodnotné tipy od expertů a celá řada dalších nezapomenutelných diagnostických zážitků. Neváhejte, počet vstupenek je limitován!


Témata věnovaná sériové a paralelní diagnostice:

Osobní vozidla
Již tradičně se můžete těšit na dvě nadupané přednášky plné novinek a zajímavých diagnostických případů ze světa paralelní diagnostiky osobních automobilů.

Sériová diagnostika nákladních vozidel
Sériová diagnostika nákladních vozidel je rychle se rozvíjející oblast autoopravárenství a kopíruje technický vývoj vozidel. V přednášce se dozvíte nové možnosti v oblasti diagnostiky a také několik zajímavých případů ze znalecké praxe.

Diagnostika motocyklů nejen osciloskopem
Motocykly dostávají do vínku každým rokem další a další elektronickou výbavu pro zlepšení výkonu, komfortu a bezpečnosti. Dozvíte se, jaké jsou kromě diagnostiky prostřednictvím osciloskopu, další způsoby diagnostiky silničních i závodních motocyklů..

Témata věnovaná měření a legislativě emisí:

Změny v legislativě emisí v roce 2017
Poslední roky přinesly mnoho změn v oblasti měření emisí a rok 2017 nebyl výjimkou. Znáte aktuální situaci? V přednáškách a doprovodných materiálech získáte nejčerstvější informace.

Emise pohledem experta TÜV SÜD Czech
Nabytí účinnosti zákona č. 239/2013 Sb., kterým se mění zákon č. 56/2001 Sb., sebou přineslo i změny v oblasti metodiky měření emisí. Jaká je současná situace? Jaké jsou největší technické problémy a jak se řeší? Jaký je výhled do budoucna? Na tyto a další otázky bude odpovídat odborník na slovo vzatý. Získáte tak tolik cenné informace.

Diskuze se zástupci Ministerstva dopravy ČR
Dotýkají se Vás přímo legislativní změny? Máte dotaz nebo chcete znát názory pracovníků MD ČR na problematiku SME na STK? Máte jedinečnou příležitost zeptat se tváří v tvář.

Legislativa a měření emisí v SR 2017
Tradiční oblíbení hosté ze Slovenska se podělí o své zkušenosti, problémové oblasti i vize do budoucna. Čeká nás poutavá přednáška a mnoho inspirace k zamyšlení. Získáte tak zajímavé informace přímo od pověřené organizace MD SR.

Informace a přihlášky ZDE

Na setkání s Vámi se těší za společnost MOTOR expert, s.r.o.

Jitka Měsíčková
Telefon: 775 066 906
E-mail:   mesickova@motorexpert.cz; www.motorexpert.cz


Jaký byl ten poslední?